top of page

Časté dotazy

S jakým autem mám tu čest?

Pojedeme s Teslou Model S/X Plaid – nejvýkonnějším a nejrychlejším vozem od Tesly a nejrychleji zrychlujícím sériovým autem na světě. Maximální výkon přes 1000 koní, zrychlení z 0-100 km/h za 2 vteřiny či maximální rychlost přes 300 km/h hovoří sami za sebe.

Kde vyjíždíme?

Standardní výjezdové body máme na okrajích Prahy. Postupně plánujeme přidat i další lokality.

 

Kudy pojedeme?

Jezdíme na veřejných komunikacích s minimálním provozem, kde je možné patřičně otestovat potenciál tohoto úchvatného stroje. Pečlivě vybíráme trasy vhodné pro každý konkrétní termín jízdy, tak se určitě nemusíte bát, že bychom jízdu prostáli v koloně nebo na semaforech.

 

Mohu s sebou přibrat dalšího spolujezdce?

Samozřejmě a vřele to i doporučujeme. S sebou můžeme přibrat až 3 další spolujezdce (pro větší pohodlí doporučujeme maximálně 2), za každého účtujeme příplatek 800 Kč. Dokonce se můžete za volantem i vystřídat. Ze zkušenosti však musíme upozornit, že málokdy je řidič naší Tesly ochotný svou pozici měnit ;-)

 

Je ve voze přítomen někdo další?

Kromě zákazníka a případně jeho dalších spolujezdců, je ve voze přítomen i náš sympatický instruktor. Ten sedí na sedadle spolujezdce (u spolujízdy na místě řidiče), po cestě Vám rozdá spoustu zajímavých informací a je Vám zároveň k dispozici s veškerými radami při ovládání vozu či navigaci.

 

Domluvím se s vámi i anglicky?

Ano, domluvíte, instruktáž a jízdu zvládneme i v angličtině.

 

A co kamerový záznam z jízdy?

Za příplatek 800 Kč je možné získat záznam v kvalitě 4K. A zažádat o něj můžete nejpozději 24 hodin před jízdou. Zpravidla do 48 hodin od Vaší absolvované jízdy posíláme odkaz ke stažení videa.

 

Jsou ceny konečné?

Pokud si nepřiplácíte za dalšího spolujezdce, prodloužení jízdy (obojí je možné i na místě) či kamerový záznam, je již cena konečná a tedy neplatíte žádné další poplatky (například za pojištění či pohonné hmoty.)

 

Jak uplatnit voucher na jízdu?
Nejpozději 14 dní před koncem platnosti Vašeho voucheru napište email na info@teslicka.cz (v urgentních případech volejte na tel. číslo 704 44 66 00) s informací jaký den, čas a místo výjezdu je pro Vás nejvhodnější a společně se pokusíme vybrat vhodný termín. Do zprávy nezapomeňte připsat kód Vašeho poukazu. 

 

Do kdy mohu zrušit rezervaci jízdy?

Zrušení či přesunutí termínu je nutné hlásit nejpozději 48 hodin předem (emailem či telefonicky), jinak se vystavujete riziku propadnutí voucheru. Vyhrazujeme si právo na zrušení/přesunutí termínu v případě mimořádně nepříznivých klimatických podmínek nebo jiných neočekávaných situacích.

bottom of page